Ir laiks apmainīt POSITIVUS biļetes pret aprocēm

Raksta attēls - Ir laiks apmainīt POSITIVUS biļetes pret aprocēm Publicitātes foto

18.07.2018 / Parmuziku.lv

No šodienas plkst. 13:00 koncertzālē Palladium (Marijas ielā 21, ieeja no Pērses ielas) sāks darboties Positivus apročošanas punkts, kur būs iespējams apmainīt 3 DIENU festivāla biļetes atvieglojot rindas un kustību pie festivāla ieejas. Aproces Rīgā būs iespējams apmainīt arī ceturtdien un piektdien. Katram biļetes īpašniekam pēc savas aproces jāierodas personīgi.

No 18.-20. jūlijam pret aprocēm samainīt varēs tikai festivāla 3 dienu ieejas biļetes, 3 dienu Jauniešu biļetes, kā arī biļetes ieejai Telšu pilsētiņā, ko pret Telšu pilsētiņas aproci samainīs tikai kopā ar 3 dienu festivāla biļeti.

CHECK-IN darba laiks koncertzālē Palladium:
Trešdien, 18. jūlijā, 13:00 – 20:00
Ceturtdien, 19. jūlijā, 13:00 – 20:00
Piektdien 20. jūlijā, 13:00–18:00

Lai Palladium CHECK-IN punktā pret aproci apmainītu trīs dienu jauniešu biļeti, jaunietim jāierodas kopā ar pieaugušo, kam ir derīga trīs dienu biļete, kā arī jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, kas ļautu pārliecināties par jaunieša vecuma atbilstību šīs biļetes veidam. Jaunieša biļetes attiecas uz jauniešiem vecumā no 11-16 gadiem (ieskaitot).

Tiem, kuri biļetes iegādājušies ar ISIC kartes īpašnieka atlaidi, pie biļešu maiņas jāuzrāda derīga sava ISIC karte.

Vienas dienas biļetes, divu dienu biļetes un VIP biļetes pret festivāla aprocēm būs iespējams apmainīt tikai Positivus norises dienās CHECK-IN teltīs pie ieejas.

Positivus telšu pilsētiņa un oficiālā autostāvvieta apmeklētājiem tiks atvērta jau no ceturtdienas, 19. jūlijā plkst. 17:00, savukārt Positivus festivāla teritorija – no piektdienas, 20. jūlijā plkst. 12:00.

Visu festivāla programmu var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājas lapā sadaļā Programma, kā arī mobilajā lietotnē Positivus'18, kas bez maksas pieejama App Store un Google Play veikalos.

Uz galvenās skatuves: Nick Cave & The Bad Seeds, The Prodigy, Years & Years. Kā jau ziņots, šovasar Positivus festivāls noritēs no 20. līdz 22. jūlijam, un galvenie mākslinieki uz festivāla lielās skatuves – būs Nick Cave & The Bad Seeds, The Prodigy un Years & Years. Salacgrīvā šogad uzstāsies arī tādi aktuāli mākslinieki kā Tove Lo, Mura Masa, Lauv, The Barr Brothers, Youngr, Jeremy Loops, Ivan Dorn, Valentino Khan, Scratch Perverts, Bondax, Breach, Makree, MESA, DAGAMBA, ImKa. Shipsea. Nepāriet., Noëp, Confidence Man, Justinas Jarutis, Juris Kaukulis un Jauno Jāņu Orķestris, Vladislavs Nastavševs/ Ezeri, Edavārdi, Frankie Animal, ansis, Tehnikums, The Family Dog, Autographic, Praga II, nesen, Polifauna, Laika Suns, Regīna, Sigma, GBDJ un daudzi citi.

Positivus festivāla 2018. biļešu cenas

3 dienu biļete bez telts vietas – €85
3 biļete ar telts vietu – €93
2 dienu biļete – €69
1 dienas biļete – €50
VIP biļete – €250
3 dienu Grupas biļete (6 pers.) bez telts vietas €425
3 dienu Grupas biļete (6 pers.) ar telts vietu €465

Nakšņošana telšu pilsētiņā
Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā – 10,00 eiro
Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma – 40,00 eiro
Kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu – 70,00 eiro
Daydreamers VIP telts (2 personām)  – 250,00 eiro
Daydreamers VIP telts (4 personām)  – 280,00 eiro
Daydreamers VIP telts (6 personām)  – 300,00 eiro

Autostāvvieta
Biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā  – 8,00 eiro
Autostāvvietas abonements visām festivāla dienām – 20,00 eiro
Kempera novietošana autostāvvietā – 20,00 eiro
Motocikla stāvvieta vienreizējai iebraukšanai – 5,00 eiro
Autostāvvietas abonements motociklam visām festivāla dienām – 15,00 eiro

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!