Inokentijam Mārplam jauns albums

Raksta attēls - Inokentijam Mārplam jauns albums Foto: Olafs Apustulis

09.11.2015 / Parmuziku.lv

13. novembrī dienasgaismu ieraudzīs apvienības Inokentijs Mārpls jaunākais veikums - albums Tup’n turies.

Grupas Inokentijs Mārpls ceturtajā pilna garuma albumā Tup’n turies apkopotas četrpadsmit kompozīcijas, kas radušās ilgākā laika periodā – daļa dziesmu sacerētas jau 1990. gados. Līdzās grupas oriģinālkompozīcijām albumā iekļauta arī Andra Černova dziesma Senču kauli un Māra Šverna dziesma Nebija vēja, kas dzirdama arī pagājušogad iznākušajā izlasē Brāļi un māsas.

„Ja iepriekšējais albums bija veltīts mīlestības tematikai, albumā Tup’n turies vairāk atrodamas politiskas un sociālas tēmas. Protams, netrūkst arī mīlestības dziesmu. Šis albums ir dabisks turpinājums visiem iepriekšējiem, saglabājot Inokentijam Mārplam raksturīgo noskaņu un vienlaikus klausītājiem ļaujot izdzirdēt ko pavisam jaunu,” domā grupa.

Līdz ar ziņu par jauno albumu grupa klausītāju vērtējumam nodod skaņdarbu Atkal abstinence. „Dziesmas aizmetnis radies 1997. gadā. Dziesma piedzīvojusi vairākas versijas, līdz nobrieda un pieņēma formu, ko ierakstījām albumā. Tekstā varētu būt atspoguļoti trakie deviņdesmitie,” stāsta mūziķi.

Albuma Tup’n turies atklāšana notiks 13. novembrī Latvijas 1. Rokkafejnīcā Reiterna namā, Vecrīgā. Koncerta pirmajā daļā skanēs dziesmas no jaunā albuma, bet otrajā – dziesmas no iepriekšējiem albumiem. Ieeja sarīkojumā – bez maksas.

Tuvākie rokgrupas Inokentijs Mārpls koncerti gaidāmi 14. novembrī klubā 9. Vilnis, 17. novembrī – klubā Depo un 11. decembrī – klubā Fontaine Palace Liepājā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!