ImantaDimanta un draugi prezentē minalbumu "LĪGO"

Raksta attēls - ImantaDimanta un draugi prezentē minalbumu "LĪGO" Publicitātes foto

21.06.2019 / Parmuziku.lv

Ar vērienīgu ielīgošanas pasākumu Labieša festivāla laikā grupa "ImantaDimanta un draugi" atklāja savu minialbumu ar Jāņu laikam veltītām dziesmām.

Katrīna Dimanta stāsta: "Šo albumu radījām, jo pašiem ļoti patīk šis maģiskais Jāņu laiks un vēlamies cilvēkiem piedāvāt vēl vairāk dziesmas, kuru pavadībā iegūt svētku sajūtu, ielīgot un labi atpūsties". 
Šis, Jāņu laikam veltītais minialbums "LĪGO" ir jestrām , enerģētiski uzlādējošām dziesmām piepildīts.
 "LĪGO var dzirdēt dziesmas, kas stāsta par to kā mēs paši gaidām, kad pienāks jāņu diena, par mistērijām, kas notiek jāņu laikā,  kā tiek gatavots alus, cik jauki ir svinēt vasaras pilnbriedā! " turpina Karīna. 
 
Diska prezentācija notika Labieša ielīgošanas festivāla laikā.  Katram bija iespēja iemācīties pīt vainagu no dažādām Jāņu zālēm, iemācieties jaunas līgo dziesmas, ēst gardus ēdienus un dzert labu alu, iet rotaļās, mācīties tradicionālos dančus un baudīt īsto Jāņu svētku atmosfēru.  Pirmāja koncerta daļa grupa ImantaDimanta un draugi spēlēja dziesmas no jaunā albuma un otrajā daļā visus iegrieza pamatīgu ballīti ar vecajiem hītiem, jaunradi un viņiem uz skatuves pievienojās koris "PaSaulei". 
 
Aiga Leitholde pēc albuma noklausīšanās saka: "Albumā saglabāta tradīcija, un tautas dziesmām ir viegli dziedāt līdzi, šādi pretendējot uz pirmā albuma vietu Līgo vakara svinību ietvaros, kad Jāņu bērni sasēduši pie ugunskura un ir gatavi dziedāšanai." 
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!