Igo un Jānis Strazds aicina noklausīties jauno Ziemassvētku dziesmu

Raksta attēls - Igo un Jānis Strazds aicina noklausīties jauno Ziemassvētku dziesmu

14.12.2015 / Parmuziku.lv

Dziedātājs un dzejnieks Igo un komponists Jānis Strazds radījuši baltā laika noskaņu dziesmu “Viss šonakt ātrāk rimis”.

Radošais tandēms sadarbojas jau vairāk kā 10 gadus, šai laikā kopā radītas daudzas dziesmas un arī lielāka apjoma darbs – cikls “Uguns”. Šī ir Igo un Strazda pirmā kopīgi radītā Ziemassvētku dziesma.

Ierakstā piedalījušies Igo (balss, piebalsis), Jānis Strazds (taustiņinstrumenti), Jānis Kalniņš (ģitāra), Aivars Meijers (bass) un Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti). Dziesma ierakstīta “Jump Studio”, skaņu ieraksta režisors - Edgars Skrāģis. Muzikālie producenti - Jānis Strazds un Igo.

Dziesmas skatuves pirmatskaņojums notiks 19. decembrī, Liepājā, koncertzālē “Lielais Dzintars”, kur Igo un Jānis Strazds kopā ar dziedātāju Ievu Dreimani, dzejnieci Maiju Kalniņu, bērnu un jauniešu ansambli “Gaismiņa” un citiem mūziķiem sniegs divus svētku koncertus “Ziemas svētki Vēju pilsētā”. Dziesmas vizuālajā noformējumā izmantots Igo zīmējums “Tuntuļi”, dizains – Gita Straustiņa.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!