Noklausies Igo pavasara dziesma “Mēs ejam”

Raksta attēls - Noklausies Igo pavasara dziesma “Mēs ejam” Publicitātes foto

18.04.2017 / Parmuziku.lv

Sagaidot pavasari, Igo kopā ar komponistu Jāni Strazdu radījis jaunu skaņdarbu “Mēs ejam”. Šī dziesma skanēs Igo, Jāņa Strazda un Martas Kauliņas pavasara koncertos “Suns ar Tevi”, kas jau šonedēļ gaidāmi 21. aprīlī Jaunpils pilī, 22. aprīlī Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā un 23. aprīlī Krustpils pilī.

Nākamnedēļ koncerti turpināsies 27. aprīlī Cēsu pilī, 28. aprīlī Bauskas pilī, 29. aprīlī Jaunolaines Kultūras namā un 30. aprīlī Skrundas muižā.

Savukārt 11. maijā kultūras pilī "Ziemeļblāzma" notiks koncertsērijas noslēgums. Īpaši šim notikumam mūziķiem pievienosies ģitārists Miks Akots. Biļetes uz koncertiem pieejams “Biļešu Paradīzes” kasēs.

Dziesmas “Mēs ejam” vārdu autors ir Igo, mūzikas - Jānis Strazds. Ierakstā piedalījās Igo (balss un piebalsis), Jānis Strazds (taustiņi un piebalsis), Jānis Kalniņš (ģitāra), Aivars Meijers (bass), Andris Ērglis (sitaminstrumenti), Normunds Piesis (trompete), Indriķis Veitners (saksofons) un Lauris Amantovs (trombons).

Dziesmā izmantots 1975. gadā Lejas Bulānā veikts ieraksts, kur Sibīrijas latviešu sievas izpilda tautas rotaļu “Mēs ejam, mēs ejam pār kalniem un pār lejām”.

Skaņdarbs ierakstīts JUMP STUDIO, skaņu režisors - Edgars Skrāģis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!