Grupas “Unknown Artist” dāvana 8.martā

Raksta attēls - Grupas “Unknown Artist” dāvana 8.martā Publicitātes foto

07.03.2018 / Parmuziku.lv

Šogad grupa “Unknown Artist” starptautiskajā sieviešu dienā ir sarūpējusi dāvanu visām daiļā dzimuma pārstāvēm, dāvinot dziesmu “Pirmā pase”. Dziesma par jūtām, mīlestību, draudzību un attiecībām.

Pirmo reiz grupa ir radījusi dziesmu Latviešu valodā. Līdz šim visas oriģināl dziesmas tika radītas Latgaliešu valodā. Jāpiezīmē, ka grupas līdz šim radītajās dziesmās tika izdziedātas dažādas jauniešiem un sabiedrībai aktuālas tēmas par visikdienišķākajiem notikumiem, darbiem un nedarbiem, par bērnību, šī dziesma atšķiras – te ir stāsts par mīlestību.

“Unknown Artist” ir progresīva jauniešu grupa no Viļakas novada Upītes. Grupa katru gadu piedalās dažādos festivālos: “Upītes Uobeļduorzs”, “Skrytuļs”, “Osvalds”, “Latgalīšu volūdas nakts” šogad arī uzstājās “Gorā” Latgaliešu kultūras gada balvā “Boņuks 2017”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!