Grupas Sub Scriptum pasmejas par 21 .gs.

Raksta attēls - Grupas Sub Scriptum pasmejas par 21 .gs. Ekrānšāviņš no video

05.10.2018 / Parmuziku.lv

Alternatīvās mūzikas grupa Sub Scriptum nodevusi publikas vērtējumam savu video singlu ‘’21 gs. mode’’.

Dziesmas skanējums un raksturs, parāda dalībnieku domas par to līdz, kam mūs visus ir novedis 21. gs. mode, bet tu jau vari uzvilkt ‘’Rozā Brilles’’ un turpināt dzīvot saldi.

Ar grupu var iepazīties Facebook un Instagram, kur atrodami jaunumi par grupas koncertiem.

Grupa Sub Scriptum radusies Madonā, tās sastāvā ir četri klasiskie mūziķi, kuri satikušies un nolēmuši, ka kopīgi vēlas radīt alternatīvāku mūziku. Šogad grupa Sub Scriptum ir ierakstījusi kritiķu augstu vērtētu dziesmu “Kārtējais ikdienas uzbrukums”, kas medijos izraisījusi karstas diskusijas. Sadarbībā ar Ēriku Palkavnieku radīta vēl viena jestra un dažādi vērtēta dziesma – “Pajāt”.

Videosingls “21.gs. mode” tapis sadarbojoties ar Elvi Lāci, tajā iesaistīti vairāki aktieri, liels paldies viņiem. Galvenais video varonis: Edvards Rudzītis. 

Singlu producējis Arnis Račinskis, miksējis Arnis Račinskis, masterējis Andis Ansons. Dziesma ierakstīta ierakstu studijā ‘’Gemstudio’’.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!