Grupa Sub Scriptum izdod mini albumu “Mīlestības”

Raksta attēls - Grupa Sub Scriptum izdod mini albumu “Mīlestības” Foto: Aleksandrs Ezeriņš

13.04.2023

Latviešu grupa Sub Scriptum laidusi klajā mini albumu “Mīlestības”, kurā iekļautas četras dziesmas, kuru radīšanā piedalījušies arī mūzikas producenti Jānis Aišpurs un Kaspars Ansons. Līdz ar albumu publicēts tā singla “Kam Tādam” videoklips.

Grupas mūziķi atzīst, ka “Mīlestības” ir viņu patiesākais albums, jo tas stāsta par brīnišķīgi skaistām un ellišķīgi sāpīgām mīlestībām. Albuma laikā grupa nirst savos dziļākajos un klusākajos ūdeņos, lai par tiem runātu skaļi. Kā saka grupas solists Kristers Rudzītis: “Citreiz ir veselīgi nonākt līdz akmeņiem, lai parunātos ar saviem aisbergiem.”

Vienlaicīgi ar mini albuma izdošanu publicēts tā singla “Kam Tādam” video, kuru veidoja Aleksandrs Ezeriņš un Elvis Lācis. Videoklips filmēts RTU Ķīpsalas peldbaseinā un tajā piedalās profesionāla sinhronā dejotāja Jelizaveta Kalmikova – Baltijas čempione junioru grupā ar 4 gadu pieredzi mākslas peldēšanā. Mūzikas video Jelizaveta meistarīgi zem ūdens savij mūziku ar dejas mākslu.

Mūzikas videoklipa pievēršanās ūdens simbolismam ir apzināta, jau izsenis bez ūdens nav iespējams iztikt nevienā līmenī tas pievelk, šķīsta kā arī slīcina. Mini albumā esam atstājuši tekstuālas vārdu spēles kas mijiedarbojas ar ūdens simbolismu.

Singls ‘’Kam tādam’’ stāsta par fenomenu kam nav centra un nav arī formas, bet tas ieņem to formu kurā atrodas. Kas ir šis fenomens? Kāds to atklāj agrāk, kāds vēlāk, kāds rokoties par dziļu.. var noslīkt un tur arī beidzas atklājumi.

Drīzumā gaidāmi arī jaunā albuma prezentācijas koncerti:

  • 4. aprīlī Audēju ielas Caffeine LV(Rīga);
  • 7. aprīlī Tallinas kvartāla Angārā (Rīga);
  • 8. aprīlī Fontain Palace(Liepāja);
  • 15. aprīlī Klubā “Tinte” (Valmiera).

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!