Grupai Blackflow jauns albums

Raksta attēls - Grupai Blackflow jauns albums Publicitātes foto

11.02.2016 / Parmuziku.lv

Pēc vairāku gadu klusēšanas pie klausītājiem ar jaunu albumu "Permanent Issues" (Nemainīgas problēmas) atgriežas grupa Blackflow.

Pēc grupas Backflow pirmā albuma Love&Peace (Milestība un Miers) iznākšanas 2008. gadā, grupa aktīvi koncertēja. 2010. gadā grupa atgriezās studijā, lai ierakstītu jaunu albumu, bet, diemžēl, tas nevainagojās panākumiem.

Pēc  četru gadu pārtraukuma grupa Backflow vairs aktīvi nesniedz koncertus, bet ir atgriezušies pie 2010. gadā daļēji ierakstītā materiāla. Tika pievienotas vokāla partijas, dziesmu aranžējumi, iztrūkstošas ģitāras un perkusijas. Rezultātā ir tapis jauns albums – Permanent Issues  (Nemainīgas problēmas).

Albuma straumēšana no 10.februāra ir eksklūzīvi pieejama Deezer, kam pēc nedēļas (17. februārī), sekos albuma iznākšana arī visos citos vadošajos internet mūzikas servisos: Spotify, iTunes, Amazon un citos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!