Grupai bet bet jauns dziesmas video

Raksta attēls - Grupai bet bet jauns dziesmas video Ekrānšāviņš

12.10.2015 / Parmuziku.lv

5. septembrī nāca klajā grupas bet bet jaunākais studijas albums Vasara nebeigsies nekad. Grupas jaunākā singla It kā pēdējo reizi video filmēšana notika šovasar Liepājā, festivāla Summer Sound ietvaros.

Jaunā dziesma It kā pēdējo reizi nav īpaši tipiska nedz tās mūzikas autoram Raimondam Paulam, nedz arī pašai grupai, taču šī dziesma ir raisījusi grupas atbalstītāju diskusijas, un tieši šī dziesma tiek minēta kā viena no labākajām jaunajā albumā.

Tie, kuri šovasar apmeklēja festivālu Summer sound, domājams, ļoti labi atceras ekstremālos laika apstākļus, kuri tagad piefiksēti arī dziesmas video klipā. Tajā piedalās arī leģendārais Līvu ģitārists Ainars Virga, kurš bija grupas īpašais viesis šajā uzstāšanās reizē.

Nākamajā gadā grupa plāno atzīmēt savu 25. dzimšanas dienu, pavasarī sniedzot koncertus lielākajās Latvijas koncertzālēs, bet vasaras izskaņā plāno uzstāties estrādēs, tādās vietās, kur grupa vēl ne reizi nav uzstājusies un kurās jau labu laiku pazīstamākās latviešu grupas nav redzētas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!