Grupa “Vaira” piedāvā dziesmu “Satelīts”

Raksta attēls - Grupa “Vaira” piedāvā dziesmu “Satelīts” Publicitātes foto

16.09.2020

Muzikālais duets no Rīgas publicē jaunu dziesmu un video - “Satelīts”.

“Gribējām ierakstīt dziesmu, kas apvieno ģitārmūziku un elektroniku - tādu dziesmu, kas domāta cilvēkiem, kuri neklausās radio,” tā par dziesmu stāsta autori.

Dziesmas vizualizācijas autors ir videogrāfs Emīls Kālis.

“Satelīts” ieskaņots studijā “Frida Records”. Dziesmas horeogrāfiju iestudēja Gunārs Lapa.

Grupas "Vaira" dalībnieki Pēteris Ozols un Matīss Kļaviņš ar mūziku nodarbojas jau sen un ir bijuši saistīti ar vairākiem vietējiem projektiem, kuros ir spēlējuši gan kopā, gan arī atsevišķi. Pamanāmākie no tiem ir "Pyro Trees", "Polifauna", "Kasetes", "Carnival Youth" un citi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!