"Carnival Youth" iepazīstina ar jauno grupas dalībnieku

Raksta attēls -  "Carnival Youth" iepazīstina ar jauno grupas dalībnieku Publicitātes foto

23.01.2017 / Parmuziku.lv

Šodien, 23. janvārī, grupa "Carnival Youth" pieteikuši jaunu dalībnieku - basģitāristu Matīsu Kļaviņu, kurš grupas sastāvu papildinās koncertos.

"Laba diena! Mūsu komandai nācis klāt jauns dalībnieks – basģitārists Matīss Kļaviņš. Par to liels prieks! Turpmāk koncertos redzēsiet viņu. Aleksis nekur nav pazudis, ar viņu kopā turpināsim rakstīt jaunas dziesmas. Tiekamies!" savā Facebook profilā raksta "Carnival Youth".

Matīss Kļaviņš ir labi zināms indie mūzikas klausītājiem kā grupu "Pyro Trees", "Momend" un "Boys Will Be Boys"  dalībnieks. Viņš izdevis arī darbojies kā solo mākslinieks, izdodot 2 EP "Galotnes" un "Ripples & Rocks", kā arī albumu "Pieturzīmes".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!