Grupa The Mary Jane izdod albumu

Raksta attēls - Grupa The Mary Jane izdod albumu Publicitātes foto

27.03.2018 / Parmuziku.lv

Grupa "The Mary Jane" sūta sveicienus visiem rokmūzikas mīļiem un paziņo par jauna albuma “In Jail” (jeb “Cietumā”) iznākšanu, kā arī aicina visus uz šim notikumam veltīto pasākumu Liepājā k/n Wiktorija 31.martā. 


Sekojot koncertam Liepājā, grupa gatavojas doties pārbraucienā pa Baltijas valstīm uzstājoties klubos un festivālos. Tuvākie koncerti gaidāmi Rīgā, Cēsīs, Jelgavā un Kauņā.
Vairāk informācijas par koncertu datumiem var atrast grupas Facebook lapā. 

Bet tiem, kas vēlas jau tagad dzirdēt, kas būs sagaidāms koncertos, paziņojam, ka albums "In Jail" jau ir pieejams straumēšanai un lejuplādēšanai visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs: Deezer, Spotify, iTunes, Amazon, GooglePlay, Tidal utt.. Tāpat albumu var noklausīties pilnībā arī grupas BandCamp lapā.


ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!