Mary Jane paziņo par albuma prezentāciju un piedāvā otro dziesmu

Raksta attēls - Mary Jane paziņo par albuma prezentāciju un piedāvā otro dziesmu Publicitātes foto

09.02.2018 / Parmuziku.lv

Grupa "Mary Jane" paziņo par jauna albuma nākšanu pasaulē šī gada martā. Albums “In Jail” (jeb “Cietumā”) tiks pasniegts publikai 31.martā Liepājā, kultūras namā Wiktrorijā. Prezentācijas vieta nav izvēlēta nejauši, jo tieši Liepājā arī tapa pats albums.

Šobrīd “Mary Jane” piedāvā noklausīties otro dziesmu no gaidāmā albuma, kura saucas – Falling Down (Iekritiens). Informācija ar datumiem par gaidāmiem koncertiem sekos.

Īsi fakti:

Grupa Mary Jane, kura tika nodibināta 1995.gadā, lielāko uzmanību izpelnījās spēlējot tieši šajā, tā saucamajā, "zelta" sastāvā, kurš savas aktīvās darbības laikā (2000.-2006. g.g.), guva atzinību gan no kritiķu, gan arī no klausītāju puses. Tāpat grupas pirmais albums "Lost Innocence Vast Ego" (pazudusī nevainība un pārmērīgais pašcentrisms) tika nominēts kategorijai "Labākais Roka albums" Latvijas Mūzikas Gada Balvas 2005. gada ceremonijā.

Vairāk informācijas par albumu grupas Feisbuklapā:

https://www.facebook.com/mary.jane.in.jail/

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!