Grupa “Sudden Lights” izdod singlu “Gaisma (Caur taviem matiem)”

Raksta attēls -  Grupa “Sudden Lights” izdod singlu “Gaisma (Caur taviem matiem)” Publicitātes foto

26.11.2019

Grupa “Sudden Lights” prezentē singlu un video klipu “Gaisma (Caur taviem matiem)” no sava otrā studijas albuma “Vislabāk ir tur, kur manis nav”, kas iznāca šī gada oktobrī.

Par jauno dziesmu “Gaisma (Caur taviem matiem)” grupas solists Andrejs Reinis Zitmanis stāsta vairāk: “Tā ir pirmā Sudden Lights dziesma par mīlestību. Un ne tikai par mīlestību divu cilvēku attiecībās. Bet arī par mīlestību pret draugu, kaimiņu, blakussēdētāju sabiedriskajā transportā vai kādu, ko nekad neesam satikuši. Un par spēju aizmirst visu to, kas mūs atšķir. Par brīžiem, kad viss šķiet tik vienkārši - viss, kas mums jāmāk - mīlēt vairāk mazliet. Bet ikdienā, it īpaši gada aukstajā laikā, tas aizmirstas, un mēs katrs ielienam savā pasaulē. Tāpec vēlamies gan klausītājiem, gan paši sev ar šo gaišo dziesmu un videoklipu atgādināt to pašu galveno.” 

 

Par video klipu, kas izdots jaunajam singlam stāsta ģitārists Kārlis Matīss Zitmanis: “Nometnē, kurā mēs gatavojāmies albuma izdošanai, radās spontāna ideja uzfilmēt videoklipu dziesmai “Gaisma (Caur taviem matiem)”, kas nestu gaismu cilvēkiem gada tumšākajās dienās.  Sameklejām visas gaismiņas un sveces, ko vien varējām atrast, lai radītu dziesmas svētkus.”

Jaunā singla video klips tapis Talsos, grupas radošo mūzikas nometņu vietā. Video tapšanā piedalījās Kārlis Zemītis, Aleksandrs Okonovs un Una Cekule. 

 

Gada nogalē grupa “Sudden Lights” dodies dalīties ar “Gaismu (Caur taviem matiem)” un citam dziesmām no jaunā albuma “Vislabāk ir tur, kur manis nav” ar bērniem ne tikai Rīgā, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar atnāk uz koncertiem, lai radītu prieku un svētkus mazo cilvēku sirdīs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!