Grupa Sigma laidusi klajā jaunu videoklipu

Raksta attēls - Grupa Sigma laidusi klajā jaunu videoklipu Publicitātes foto

03.08.2015 / Parmuziku.lv

Videoklips dziesmai Sazaroto taku dārzs tapis, sadarbojoties vairākiem māksliniekiem.

Idejas autors ir jaunais mākslinieks Rolands Briedis, savukārt apjomīgo diegu instalāciju veidojusi grafiķe Laura Feldberga. Klipa filmēšana norisinājās šā gada februārī operatora Emīla Lingas vadībā, bet klipa montāža un pēcapstrāde tika uzticēta režisoriem Beatrisei Gorei un Pēterim Ķimelim. Klipa montāžā eksperimentēts ar analogām videoieraksta iekārtām.

Grupas Sigma debijas albums Sazaroto taku dārzs tika laists klajā šā gada 11. martā. Albuma tituldziesma Sazaroto taku dārzs ir otrais singls.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!