Grupa “Saldās sejas” pēc kārtīgas izklaides aicina visus atgriezties mājās

Raksta attēls - Grupa “Saldās sejas” pēc kārtīgas izklaides aicina visus atgriezties mājās Publicitātes foto

07.09.2018 / Parmuziku.lv

Atvērto muzikālo projektu “Saldās sejas” 1985.gadā Liepājā dibināja tolaik vēl maz zināmie mūziķi Tomass Kleins, Guntars Račs, Zigfrīds Muktupāvels un citi. Tolaik tas bija brīvā laika pavadīšanas projekts un dziesmu rakstīšana vairāk bija izklaide.

Taču pērnā gada augustā grupa negaidīti atsāka savu darbību , vispirms uzstājoties Guntara Rača autorkoncertā “Dzintaru koncertzālē”, bet šī gada pavasarī jau sniedza 20 koncertus piepildītās zālēs visā Latvijā.  Turneja bija veltīta Guntara Rača grāmatas “365” panākumiem.

Starplaikā starp koncertiem grupa ir pastrādājusi arī ierakstu studijā un radījusi jaunu dziesmu “Uz mājām”, kas ir stāsts par tiem, kuriem patīk uzdzīvot, bet kuri vienmēr, agri vai vēlu atgriežas mājās. Šoreiz vokālās partijas izpilda ģitārists Tomass Kleins, kā arī grupas jaunākais dalībnieks, talantīgais dziedātājs un ģitārists Jānis Narkevics Juniors.

Nākamie grupas koncerti plānoti šī gada decembrī, kad grupa kopā ar Guntaru Raču dosies savā Ziemassvētku turnejā “Reiz Ziemassvētkos...” .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!