Grupa "Piparmētra" atgriežas ar jaunu dziesmu "Rēta"

Raksta attēls - Grupa "Piparmētra" atgriežas ar jaunu dziesmu "Rēta" Publicitātes foto

13.02.2018 / Parmuziku.lv

Pēc nelielas muzikālās pauzes ,grupa "Piparmētra" izdod jaunu dziesmu "Rēta". Dziesma ir Amandas Lapas ideja, kuras aranžijas darbos piedalījās visa grupa.

Dziesmas vārdu autors ir I. Ziedonis. Ierakstā piedalījās Jana Dudare ( balss), Amanda Lapa (ģitāra, balss), Elza Timšāne (ģitāra), Lonija Kaķeševa (taustiņi), Adelīna Oļehnoviča ( bass) un Megija Pabērza (bungas). Dziesmas videoklipā piedalījās divi aktieri no Daugavpils teātra - Zanda Mankopa un Alberts Vecmanis, kuri atainoja vecas mīlestības uzplaukumu. Paldies Ilūkstes sporta skolas sporta centram par iespēju realizēt videoklipa tapšanu. 
Ieraksts tapis studijā "BOZOVA", Kārsavā. Dziesmu miksēja Armands Treilihs un dziesmas video versiju veidoja Ivars Utināns.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!