Grupa “Kautkaili” atgriežas ar nostalģisku dziesmu “Augam viens no otra projām”

Raksta attēls - Grupa “Kautkaili” atgriežas ar nostalģisku dziesmu “Augam viens no otra projām” Publicitātes foto

21.01.2022

Grupa “Kautkaili” iesāk jaunu gadu ar singla “Augam viens no otra projām” izdošanu. Kā stāsta grupas dalībniece Kristīne Pāže: “Aizgājušajā gadā apzināti klusējām un nolīdām malā, lai radītu jaunu muzikālo materiālu, kas iedvesmots no pēdējā laikā piedzīvotā. Savukārt šo gadu plānojam muzikāli ražīgu un visa gada garumā dalīsimies ar jaunākajiem garadarbiem.”

Dziesma “Augam viens no otra projām” stāsta par neizbēgamu cilvēku atsvešināšanos vienam no otra. “Mēs visi esam kāda noteikta dzīves posma laikabiedri, taču pienāk brīdis, kad kopīgais pārtop atšķirīgajā. Notiek likumsakarīgas šķiršanās - vienam, ieilgušas pandēmijas seku iznākums, citam - gadiem augusi, neapzināta atsvešināšanās un individuāla attīstība. Dziesma aicina neieslīgt pārmetumos par paša gūtajām atziņām, pieņemot, ka vieni paliek uz vietas, bet citi dodas uz priekšu. “Kur ceļi toreiz krustojās, tur tie tagad lēni šķiras”,” tā dziesmas autore Kristīne Pāže.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!