Grupa “Ducele” atvērs nošu grāmatu “100 vispopulārākās latviešu dziesmas”

Raksta attēls - Grupa “Ducele” atvērs nošu grāmatu “100 vispopulārākās latviešu dziesmas” Grāmatas vāks

17.08.2018 / Parmuziku.lv

Rīgas svētku ietvaros, 18. un 19. augustā, Vērmanes dārzā tiks atvērta ikgadējā “Grāmatu iela” uz kuras arī šogad atradīsies "Izdevniecība MicRec" stends, kur būs atrodamas visas 15 līdz šim brīdim izdotās latviešu dziesmu nošu grāmatas.

Īpašas nošu grāmatas izdotas Raimondam Paulam, Mārtiņam Freimanim, Uldim Marhilevičam, Guntaram Račam, Laurim Reinikam un grupām Prāta vētra, un Līvi. MicRec grāmatu plauktā atradīsiet arī 2017. gada vispieprasītāko grāmatu Latvijā - Guntara Rača dzejoļu grāmatu “365”. Apmeklētājiem būs iespēja satikt arī pašu autoru un iegūt autogrāfu.

Taču īpaši tiks atzīmēts kāds jaunums! Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, “Izdevniecība MicRec” centusies apzināt un apkopot vienā nošu grāmatā “100 vispopulārākās latviešu dziesmas” tos skaņdarbus, kuri latviešiem bijuši nozīmīgi jau tad, kad valsts vēl tika tika dibināta, un ir nozīmīgas arī tagad, kad svinam valsts simtgadi! Tajā apkopotas dziesmas, kuras palīdzējušas mums kļūt par to, kas esam un vienmēr palīdzējušas uzturēt možu garu un pārvarēt grūtības!  

Lai atzīmētu grāmatas izdošanu, šo svētdien, 19. augustā, no 13.00 -13.30, Rīgas Latviešu biedrības Mūzikas komisijas laukumā uz mazās skatuves notiks jaunās nošu grāmatas "100 vispopulārākās latviešu dziesmas" atvēršanas pasākums ar populārās latviešu ekoloģiskās mūzikas grupas “Ducele” piedalīšanos un kopīgu dziedāšanu! Pasākumu vadīs Guntars Račs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!