Grupa Dani Ryan: Kiberpanka animetais klips dziesmai “Fight!”

Raksta attēls - Grupa Dani Ryan: Kiberpanka animetais klips dziesmai “Fight!” Publicitātes foto

24.02.2023

Dani Ryan nav tikai mūzika - tā ir teātra izrāde. Kiberpanka pamats animētajam klipam “Fight!” ir pilns ar atsaucēm uz 80-to un 90-to gadu video spēlēm “Super Mario”, “Mortal Combat”, “Fallout”, “Half-Life” .

“Priekš manis, šis ir nākamais līmenis animēto klipa izstradāšanā” - skaidro Daniels Ravinskis, grupas ģitarists, vokalists un klipa autors. Fonā uzzīmētās lokācijas un varoņi, kautiņu ainas, dancošana un “plot twist” - kas varētu būt labāk?

Pagājušajā mēnesī Dani Ryan jau iesildīja savus klausītājus ar singlu “World”, daži grupas fani bija pārsteigti par smagako skanejumu, kolektīvs vēlētos norādīt:  "Topošais albums “Songs of Comfort For Every Day” būs tik pat daudzveidīgs kā iepriekšējie darbi, bet grupai jau sen gribejās paspelēties smagakā lauciņā. Sintroks būs, sintpops būs, eksperimenti būs. To arī spilgti parāda jauns singls “Fight!”, kur klausītaji var iekačāties un pagaršot jaunākās sintiņa skaņas."

Daniela Ravinska izveidotais sint-roka projekts Dani Ryan pēc debijas albuma “Open” (2019) tika parveidots par īstu rokgrupu, pēc eksperimentāla otrā albuma “Party!” (2020), Daniils Ravinskis (vokals, ģitara, sintezators), Jānis Zariņš (bungas) un Angelina Volkova (bass-ģitāra) pandemijās laikā ierakstīja koncertalbumu “Performance”, iezīmējot kolektīva multimediālos un enerģiskos dzīvo koncertu priekšnesumus. Jau klausītāju iemīļotās Dani Ryan kompozīcijas ir “Radio Anna”, “Exciter” un “Meloman”. Pateicoties klausītāju aktivitātei, Radio Anna iekļuva radio NABA TOP 3 dziemsu sarakstā un tika aktīvi atskaņota radio ēterā. Dani Ryan patīk veidot un radīt visu pašiem gan mājās, gan mēģinājuma telpā un ar maksimāli ierobežotu budžetu, tas pats attiecas arī uz grupas jauno materiālu, ar ko klausītāji tiks iepazīstināti 2023 gada pavasarī.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!