Eklektiskā roka grupa “Dani Ryan” no Rīgas, laiž klajā jaunu dziesmu “World” no topošā trešā albuma

Raksta attēls - Eklektiskā roka grupa “Dani Ryan” no Rīgas, laiž klajā jaunu dziesmu “World” no topošā trešā albuma Publicitātes foto

23.01.2023

Bez liekiem komentāriem kolektīvs nodot klausītājiem jaunāko dziesmu “World”. Animēto klipu izstrādāja grupas ģitarists un vokalists Daniils Ravinskis.

Pie pašproducetā ieraksta strādāja Daniils, Jānis Zariņš (bungas), Angeļina Volkova (bass). Dziesma ir pirmais vēstnesis no jaunākā grupas albuma “Songs Of Comfort For Every Day”, kas tiks prezentēts plašākai auditorijai 25. martā.  

Par Dani Ryan 

Daniela Ravinska izveidotais sint-roka projekts “Dani Ryan” pēc debijas albuma “Open” (2019) tika parveidots par īstu rokgrupu, pēc eksperimentāla otrā albuma “Party!” (2020), Daniils Ravinskis (vokals, ģitara, sintezators), Jānis Zariņš (bungas) un Angelina Volkova (bass-ģitāra) pandemijās laikā ierakstīja koncertalbumu “Performance”, iezīmējot kolektīva multimediālos un enerģiskos dzīvo koncertu priekšnesumus. Jau klausītāju iemīļotās Dani Ryan kompozīcijas ir “Radio Anna”, “Exciter” un “Meloman”. Pateicoties klausītāju aktivitātei, “Radio Anna” iekļuva radio NABA TOP 3 dziemsu sarakstā un tika aktīvi atskaņota radio ēterā. Dani Ryan patīk veidot un radīt visu pašiem gan mājās, gan mēģinājuma telpā un ar maksimāli ierobežotu budžetu, tas pats attiecas arī uz grupas jauno materiālu, ar ko klausītāji tiks iepazīstināti 2023 gada pavasarī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!