Grupa "ASTRO’N’OUT" izdod jaunu singlu "Gaisma" un izsludina papildkoncertu (VIDEO)

Raksta attēls - Grupa "ASTRO’N’OUT" izdod jaunu singlu "Gaisma" un izsludina papildkoncertu (VIDEO) Foto: Inga Leite

14.03.2017 / Parmuziku.lv

Grupa "ASTRO’N’OUT" laidusi klajā jaunu singlu no albuma URDA - Gaisma. Tā ir viena no 12 jaunā albuma kompozīcijām un jau paguvusi iemantot klausītāju atzinību grupas Latvijas koncerttūres SATIKSIMIES, TIKSIMIES ietvaros. Dziesmai tapusi arī video versija, kas uzņemta mūsdienīgajā 360 grādu tehnoloģijā.

Gaisma ir dziesma par pārmaiņām, kas ved uz izaugsmi un modina jaunai dzīvei. Tā ir arī dziesma par bērniem un sarakstīta "ASTRO’N’OUT" solistes Māras Upmanes-Holšteines otrā bērniņa gaidīšanas laikā. Tāpat kā pārējās albuma "URDA" dziesmas, jaunais singls tapis sadarbībā ar producentu un albuma dziesmu līdzautoru DJ Rudd.

Dziesmas video versija, ko veidojis Eduards Laķis no kind un 360video.lv, tapusi koncerttūres "SATIKSIMIES, TIKSIMIES" ietvaros Vidzemes koncertzālē Cēsīs. Video filmēts, izmantojot interaktīvo 360 grādu video kameru sistēmas un, to skatoties, ikviens var izbaudīt, ka koncerta laikā atrodas uz skatuves kopā ar grupu, izvēloties sev tīkamāko skatpunktu. Video ieteicams skatīties YouTube vietnē vai mobilajā lietotnē, vai datorā, izmantojot interneta pārlūkprogrammu Chrome. Visdzīvākā 360 grādu efekta sasniegšana video vērošanai ieteicams izmantot virtuālās realitātes (VR) brilles.

Papildkoncerts Siguldā un īpašs koncerts Rīgā

Pateicoties klausītāju lielajai atsaucībai un interesei, papildus jau izpārdotajam Siguldas koncertam, "ASTRO’N’OUT" sarūpējuši vēl vienu koncertu 1. aprīlī pl.15:00. Šobrīd grupa aktīvi gatavojas arī tūres Rīgas koncertam, kas 24. martā notiks koncertzālē Palladium Riga. “Šis būs tūres vienīgais stāvkoncerts, un mēs ceram tajā noķert mūzikas festivāla atmosfēru,” atzīst Māra Upmane-Holšteine. “Spēlēt Rīgā nozīmē spēlēt mājās, un Palladium Riga vienmēr esam jutuši īpašu publikas atsaucību. Savā ziņā šo koncertu uztveram kā īsto albuma dzimšanas dienas ballīti - "URDA" beidzot ir iedzīvināts un ieeja atvērta visiem.”

Atlikušie "ASTRO’N’OUT" tūres "SATIKSIMIES, TIKSIMIES" koncerti notiks 24. martā koncertzālē Palladium Rīgā, 1. aprīlī Siguldas koncertzālē Baltais Flīģelis un 15. Aprīlī Jelgavas kultūras namā. Biļetes nopērkamas Biļešu Serviss kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!