Grupa ak69 nostiprina šogad izdoto albumu “Nepieradināti” ar tūri, singlu un video

Raksta attēls - Grupa ak69 nostiprina šogad izdoto albumu “Nepieradināti” ar tūri, singlu un video AK69. Foto: Aivars Vaišļa

06.09.2018 / Parmuziku.lv

Grupas pēdējais ieraksts bija datēts ar 2012.gada novembri, kad tika izdots albums Izlaidums. Ir krietns laiciņš pagājis, daudz pudu sāls apēsti, daudz koncertu nospēlēti, kā arī dziesmu sakomponēts.

Tas viss rezultējies jaunā un dinamiskā albumā “Nepieradināti”, ar 11 jaunām dziesmām. Vasaras sākumā jau tika izlaists singls “Gaidu vasaru”, šobrīd seko nākamais - “Nepieradināti pieskārieni”, kas tiek papildināts ar videoklipu.

Par pašu dziesmu grupa teic:

nedaudz erotikas, skarbuma un tiešuma, par to, kas notiek mūsu attiecībās un par to, ko vēlamies dot un saņemt. Par klipu īpašs paldies Aivaram Vaišļam.

Šiem notikumiem par godu AK69 doses tūrē pa Latvijas pilsētām – kopumā 7 koncerti grupai nozīmīgās un mīļās vietās.

Grupā spēlē Oskars Mustermanis, Agnis Beitāns, Jānis Hohbergs un Mārcis Pļaviņš.

Nepieradināti ak69 tūre piestās septiņās pilsētās:
07.09 Bauska, kopā ar Bekars
14.09 Rīga, Republika, kopā ar Purple Negative
29.09 Ogre, Studya, kopā ar Purple Negative
05.10 Liepāja, Kursas Putni
12.10 Rīga, Latvijas 1. Rokkafejnīca
20.10 Daugavpils, Artilērijas Pagrabi
02.11 Jelgava, Balerija

 

Mūziku var noklausīties te: http://ak69.bandcamp.com vai Spotify, Deezer, iTunes

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!