Framest uzvarējuši konkursā Austrijā

Raksta attēls - Framest uzvarējuši konkursā Austrijā Publicitātes foto

28.07.2015 / Parmuziku.lv

Vokālā grupa mājup pārvedusi zelta un sudraba medaļas.

Vokālā grupa Framest sestdien atgriezās no Grācas (Austrija), kur piedalījās starptautiskā a cappella vokālo grupu konkursā Vokal Total.Total, kas ir viens no šī brīža prestižākajiem ansambļu konkursiem Eiropā, pulcējot labākās klasiskās, popmūzikas un džeza a cappella grupas no visas pasaules.

Framest konkursā piedalījās ar divām programmām, klasiskās mūzikas kategorijā iegūstot 2. vietu, savukārt džeza mūzikas kategorijā grupas sniegums tika novērtēts kā labākais un saņēma galveno apbalvojumu (Ward Swingle Award Gold). Grupa izpelnījās arī skatītāju simpātiju balvu. 

Konkursantus izvērtēja starptautiska žūrija, kuras sastāvā bija populārās zviedru a cappella grupas The Real Group bass Anderss Jalkeuss (Andres Jalkeus),  konkursa Vokal Total dibinātājs un producents Matiass Bekers (Matthias Becker), grupas New York Singers dalībniece Lorēna Kinhena (Lauren Kinhan), grupu The Flying Pickets un Wise Guys bass Andrea Fidžallo (Andrea Figallo).

Framest saņēma arī šī gada konkursa speciālbalvu – īpašu 3D audio un video ierakstu Grācas Elektroniskās mūzikas un akustikas institūtā.

Pašlaik grupa gatavojas koncertam festivālā MDR Musiksommer, kurš 9. augustā notiks Leipcigā (Vācijā), turpina darbu pie jaunas koncertprogrammas kopā ar Raimondu Tigulu – Dainu Skapis, kuras atskaņojums gaidāms šajā rudenī, kā arī aicina uz solo koncertu Daugavas koncertzālē 20. augustā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!