Framest izdod dziesmu Dod, dieviņi

Raksta attēls - Framest izdod dziesmu Dod, dieviņi Publicitātes foto

03.09.2015 / Parmuziku.lv

Vokālā grupa Framest klausītāju vērtējumam nodod dziesmu Dod, dieviņi. Dziesmas autors ir komponists un grupas mākslinieciskais vadītājs Jānis Ķirsis, vārdi no latviešu tautas dainām.

Dziesma tapusi grupas jaunajai koncertprogrammai Dainu skapis, kas 2. oktobrī izskanēs Spīķeru koncertzālē, un 9. oktobrī – Kauguru kultūras namā.

Latviešu komponistam ir grūti, teju neiespējami savā oriģinālmūzikā izvairīties no latviešu tautasdziesmu intonācijām, savu iespaidu dziļi atstājis arī dainu īpašais laika plūdums un vārdu ritējums.

Jānis Ķirsis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!