Fondam Viegli jauns albums un ziemas koncerti

Raksta attēls - Fondam Viegli jauns albums un ziemas koncerti Foto: Egons Reiters

05.11.2015 / Parmuziku.lv

Pirmdien, 9.novembrī, klajā nāks Imanta Ziedoņa fonda Viegli trešais mūzikas albums Loks paliek vaļā. Fonds Viegli iesāk albuma izdošanu, publiskojot trīs no jaunajām dziesmām – Kukainītis, Nekā jau nepietrūkst un Mazā dziesma.

Albuma prezentācija medijiem un sociālo tīklu sekotājiem notiks pirmdienā plkst.12:16 vilcienā Rīga – Sloka, ceļā līdz Dzintaru stacijai.

Albuma Loks paliek vaļā ierakstā piedalījušies Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs, Jānis Strapcāns, Kārlis Kazāks, Raimonds Tiguls, Laima Jansone un visi fonda Viegli veidotāji.

Albuma dizainu veidojuši mākslinieki - Līga Kitchen un Jānis Birznieks. Visi no albuma izplatīšanas gūtie ienākumi tiks ieguldīti Imanta Ziedoņa fonda Viegli mērķu īstenošanā.

Ar albuma izdošanu fonds ieskandina ikgadējos ziemas koncertus, kas notiks Latvijas Dzelzceļa muzejā Rīgā, 13., 14. un 15.decembrī. 

Biļešu pārdošana sāksies 10.novembrī plkst.12:00 portālā Ekase.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!