Folk-hiphopa grupa „Nospiedumi” piešķiļ “Uguntiņu”

Raksta attēls - Folk-hiphopa grupa „Nospiedumi” piešķiļ “Uguntiņu” Publicitātes foto

08.10.2019

Folk-hiphopa apvienība “Nospiedumi” sadarbībā ar dziedātāju Leilali izdod jaunu dziesmu “Uguntiņa”.

Dziesmā kā īpašais viesis piedalās harizmātiskā dziedātāja LEILALI (Leila Alijeva), pildinot kompozīciju ar spēcīgu dziedājumu. Dziesma veidota mūsdienīga hip-hopa skanējumā, sapludinot to ar kokles skaņām. Par skaņdarba ritma daļu parūpējies producents no Liepājas “Demaui”, bet kokli spēlē Edgars Zilberts.

Dziesmas vadmotīvu veido teksti no latvju dainām par senlatviešu sadzīvi, kas trāpīgi attiecināmi arī uz mūsdienām. Mēs katrs pats esam atbildīgi par savu dzīvi, par tās piepildījumu. Tikai “kurinot” savas dzīves pavardu ar mērķtiecību un neatlaidību, varam gūt panākumus tajā.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!