Folk-hiphopa grupa „Nospiedumi” piešķir jaunu skanējumu dziedātājas MARTAS dziesmai

Raksta attēls - Folk-hiphopa grupa „Nospiedumi” piešķir jaunu skanējumu dziedātājas MARTAS dziesmai Publicitātes foto

11.06.2019 / Parmuziku.lv

Folk-hiphop apvienība „Nospiedumi” sadarbībā ar MARTU radījusi jaunu versiju dziedātājas populārajam skaņdarbam „Tev vēl viss priekšā”.

„Kādu dienu braucu mašīnā un par radio izdzirdēju MARTAS dziesmu „Tev vēl viss priekšā”, kuru viņu veltījusi savai meitai Grētai. Mani pašu kā tēti ļoti uzrunāja dziesmā paustās emocijas, tādēļ radās doma “Tev vēl viss priekšā” stāstu izstāstīt pa savam. Ar šo dziesmas versiju centāmies iedvesmot ikvienu, kas saskārušies ar dzīves izaicinājumiem, atgādinot, ka bieži vien ne jau notikumi veido mūs un mūsu noskaņojumu, bet gan mūsu attieksme pret tiem,” skaidro mūziķis Misters.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!