Festivālā Positivus būs arī Jersica Records vinila tirdziņš

Raksta attēls - Festivālā Positivus būs arī Jersica Records vinila tirdziņš Publicitātes foto

21.06.2018 / Parmuziku.lv

Svētki visiem mūzikas mīļotājiem, šovasar Positivus festivālā būs īpaša un jauna zona - Jersica Records Vinila tirdziņš. Tirdziņā ikvienam būs iespēja iegādāties visdažādākos vinila plašu ierakstus no kolekcionāriem, kā arī no īpaši aicinātiem mūziķiem un mūzikas faniem būs iespēja uzzināt interesantus faktus par vinila formāta vēsturi, evolūciju un tā nozīmi. Neiztikt arī bez īpašiem dīdžeju priekšnesumiem, kuru laikā varēsim baudīt tikai uz platēm spēlētus mūzikas gabalus. Vinila tirdziņš būs lieliska vieta, lai satiktu domubiedrus un dalītos iespaidos. Kā jau iepriekš ziņots, šovasar Positivus festivāls norisināsies no 20. līdz 22. jūlijam.

"Jersika Records vārds ir aizgūts no Jersikas ielas Vinila dienas -  vinila plašu kultūrai veltīta pasākuma, kas šogad jau piekto gadu notiks arī Rīgā. Priecājamies veidot un atbalstīt pirmo šāda formāta notikumu Positivus festivālā un ceram, ka tas kļūs par tradīciju" komentē idejas autors un veidotājs Mareks Ameriks.

Noteikti nedrīkst palaist garām arī īpašo Jersika Records muzikālo stundu uz Dabas skatuves sestdienas rītā. Ar pavisam jaunu un svaigu materiālu uzstāsies vieni no labākajiem Latvijas džeza un improvizētās mūzikas māksliniekiem, kas jau izdevuši savus albumus izdevniecības paspārnē vai vēl tikai strādā pie saviem ierakstiem. Saksofonisti Toms Rudzinskis un Dāvis Jurka, taustiņinstrumentālists Rūdolfs Macats, kontrabasists Staņislavs Judins un bundzinieks Kaspars Kurdeko.

Uz galvenās skatuves: Nick Cave & The Bad Seeds, The Prodigy, Years & Years. Kā jau ziņots, šovasar Positivus festivāls noritēs no 20. līdz 22. jūlijam, un galvenie mākslinieki uz festivāla lielās skatuves – būs Nick Cave & The Bad Seeds, The Prodigy un Years & Years. Salacgrīvā šogad uzstāsies arī tādi aktuāli mākslinieki kā Tove Lo, Mura Masa, Lauv, The Barr Brothers, Youngr, Jeremy Loops, Marlon Williams, Ivan Dorn, MESA, DAGAMBA, Noëp, Confidence Man, Justinas Jarutis, Juris Kaukulis un Jauno Jāņu Orķestris, Vladislavs Nastavševs/ Ezeri, Edavārdi, Frankie Animal, ansis, Tehnikums, The Family Dog, Autographic, Praga II, nesen, Polifauna, Laika Suns, Regīna, Sigma, GBDJ un daudzi citi. Festivāla programma vēl tiks papildināta.

Biļetes uz Positivus festivālu nopērkamas Positivus mājaslapā un Biļešu Serviss kasēs, kā arī internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!