Ēriks Upenieks uzsāk rakstīt savu trešo mūzikas albumu

Raksta attēls - Ēriks Upenieks uzsāk rakstīt savu  trešo mūzikas albumu Publicitātes foto

06.04.2018 / Parmuziku.lv

Klausītājiem tiek nodota jau otrā dziesma no gaidāmā albuma, tās nosaukums ir “Kā Senā Pasakā” (instrumentālās versijas nosaukums “Čukčukbānītis”), kuru iedziedājusi Latvijas brīnišķīgā balss Ginta Krievkalna.

Visas instrumentālās melodijas, kas ir jau esošajā šūpuļdziesmu albumā “ Vakara Valsītis”, nu ir pārtapušas par dziesmām. Tām tekstus ir sarakstījis sirsnīgāko tekstu autors, dziesminieks, Latvijas “Velomūzikas" aizsācējs, Kārlis Kazāks.  

Visa mūzika ir 432 hz skaņojumā, kas ir dabas frekvence, un atbilst dabas skaņu skaņojumam, tāpēc tā īpaši labvēlīgi iedarbojas gan uz lielu, gan mazu cilvēku. 

Albums “Vakara Valsītis” bērnu ausīm klausāms kā miegadziesmiņas, savukārt mammām un tētiem albums skanēs kā romantiskas un relaksējošas dziesmiņas Latvijas labāko balsu īpašnieku izpildījumā.

“Vakara Valsītis” pie klausītājiem  nonāks  šī gada jūlijā, programmas  koncerti tiek plānoti augustā un septembrī.

“Man ļoti patīk, ka mūziku ko esmu sarakstījis, ir atzinuši Latvijā smalkas mūzikas cienītāji un mūziķi, tā ir labākā motivācija radīt un slīpēt jau radīto, lai rezultāts būtu perfekts. Klausieties šo mūziku, tās dabas frekvence patiesi ir ar pārsteidzošu ietekmi uz cilvēku gan fiziskā gan garīgā līmenī.”

Tā saka pats autors Ēriks Upenieks par sevis komponēto un ierakstīto mūziku.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!