Erased By Sunrise aicina izbēgt no ikdienas apjukuma

Raksta attēls - Erased By Sunrise aicina izbēgt no ikdienas apjukuma Publicitātes foto

27.05.2022

“Die Together” ir otrais singls no alternatīvā roka kvarteta Erased By Sunrise, kas stāsta par vēlmi izbēgt no ikdienas dzīves problēmām un ļauties mierpilnai sajūtai ar otru cilvēku.

“Dziesmas nosaukums un vārdi nav jāuztver tiešā nozīmē. Dziesmas vēstījums ir vairāk par vēlmi izbēgt no grūtībām un vispārējā apjukuma mūsu ikdienas dzīvē. Dzīvot tādā kā mierpilnā stāvokli un būt ar kādu, ar kuru dalīties šajā sajūtā. Mirt kopā, dzīvot mūžīgi.” saka grupas solists Jānis Klāsons.

Dziesmā ir dzirdami elementi no “semplošanas” un elektroniskās mūzikas, bet pamatā ietver skaļas ģitāras, spēcīgas bungas un lipīgas melodijas. “Dziesmas klavieru beigu daļa kalpo kā pāreja meditatīvā miera stāvoklī. Piešķir noslēguma sajūtu.” stāsta grupas ģitārists un producents Kārlis Šīns.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!