Alternatīvās rokmūzikas četrotne “Erased By Sunrise” atgriežas pie klausītājiem ar jaunu singlu

Raksta attēls - Alternatīvās rokmūzikas četrotne “Erased By Sunrise” atgriežas pie klausītājiem ar jaunu singlu Publicitātes foto

03.10.2022

Jaunā skaņdarba ievadā un beigās dzirdama Latvijā pazīstama TikTok satura veidotāja “Edza” balss. Dziesmas skanējums ir nedaudz “smagāks” kā iepriekš izdotajām dziesmām.

 "Jau kādu laiku spēlējāmies ar domu pamēģināt uzrakstīt kaut ko nedaudz smagāku. Lieki neiespringstot, dziesmas struktūra ļoti dabīgi un ātri sanāca kopā. Dziesmas  atkāpe jeb "breikdauns" bija kas jauns arī mums, bet viennozīmīgi - patīkams", komentē grupas Erased By Sunrise solo ģitārists un producents Kārlis “Šīns” Pūle.

Grupa izvēlējusies alternatīva roka žanru, jo tas dod iespēju apvienot dažādus stilus. “Dziesma “Drown” ir par to, kā atstāt visu savā dzīvē “aiz muguras” un paust pieķeršanos citiem. Lai gan dziesmas teksts ir par gremdēšanu, tās patiesais vēstījums ir pilnīgi pretējs," saka grupas solists un ģitārists Jānis Klāsons.

Dziesma ir pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs – Spotify, YouTube, Apple Music u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!