Elizabete Balčus aicina uz performanču koncertu

Raksta attēls - Elizabete Balčus aicina uz performanču koncertu Foto: Zigmunds Ziemelis

05.11.2015 / Parmuziku.lv

Elizabete Balčus - flautiste, komponiste un dziedātāja, kas veido savām performancēm arī vizualizācijas, un aicina klausītājus šo visu piedzīvot koncertā Luna City 12. novembrī Berģu kultūras namā.

Agrāko Elizabetes daiļradi visvairāk raksturo akustiska, ēteriska un sapņaina vokālā klaviermūzika, taču šobrīd Elizabete sākusi eksperimentēt ar elektronisko mūziku, kuru papildina flautas improvizācijas, rotaļlietu instrumenti, taustiņinstrumenti, dzeja, bet visam pāri melodisks dziedājums, veidojot eklektisku elektro-akustisku skanējumu.

Koncerts Luna City būs īpašs ieskats topošajā albumā – mistisks, ekspresīvs un eksperimentāls, - no nemierīgiem sapņiem, caur psihodēliskiem meklējumiem līdz teatrālam farsam. Šajā koncertā Elizabetei pievienosies arī čelliste Erna Daugaviete un audio-vizuālais mākslinieks Zigmunds Ziemelis.

Koncertu atbalsta Garkalnes novada Dome, dāvinot to ikvienam uz Valsts svētkiem. Ieeja bez maksas, vietu skaits – ierobežots.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!