Elektroniskās mūzikas projekts 7Synths un Ei Fe izdod otro kopdarbu “With me”

Raksta attēls - Elektroniskās mūzikas projekts 7Synths un Ei Fe izdod otro kopdarbu “With me” Publicitātes foto

18.02.2020

Elektroniskās mūzikas projekts 7Synths un noslēpumainā dziedātāja ar skatuves pseidonīmu Ei Fe klausītājiem nodod savu otro kopdarbu - “With Me”. Dziesma, sevī apvienojot synthpop un electropop žanrus, veido oriģinālu skanējumu.

7Synths ir multiinstrumentālista Kaspara Tobja radīts projekts ar mērķi iznest studijas sintezatoru arsenālu dienasgaismā. 7Synths veiksmīgi sadarbojas ar dažādiem tekstu autoriem un izpildītājiem - Kalvi Kluburu (StandArt), Aneti Stuci (Rīgas Modes), kā arī mūzikas līdzautori, teksta radītāju un patstāvīgu noslēpumaino dziedātāju koncertos - Ei Fe.

Dziesma “With me” ir turpinājums projekta pirmajam kopdarbam “Summer Lights”.  Drīzumā gaidāms arī dziesmas videoklips.

Par dziesmas saturu dziedātāja Ei Fe saka: “Dziesma stāsta par to, kā, mazajos dzīves sīkumos ieskatoties ciešāk, paveras plaša pasaule. Tā ievelk tevi dziļumā, sajūtu plašumā un... tu aizlido. Tava sirds šajā mirklī pulsē kā zem palielināmā stikla.”

Projekts 7Synths ar mūzikas albumu “Koncerts 7 sintezatoriem” ieguvis Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons 2013” nominācijā “Labākais elektroniskās mūzikas albums”.

Mūzikas un aranžijas autors ir Kaspars Tobis (Dzelzs Vilks, Jauno Jāņu Orķestris, Dabas koncertzāle), vārdu un melodijas autore ir dziedātāja, māksliniece ar skatuves pseidonīmu Ei Fe. Dziesma producēta 7Synths studijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!