Elektroniskās mūzikas projekts "7SYNTHS" izdod jaunu albumu

Raksta attēls - Elektroniskās mūzikas projekts "7SYNTHS" izdod jaunu albumu Publicitātes foto

16.12.2015 / Aiga Leitholde

Projekts "7SYNTHS" jeb taustiņinstrumentālists Kaspars Tobis izdevis otro studijas abumu "Space Synesthesia".

Albumā apkopotas deviņas kompozīcijas par 2015. gada laikā pieredzētiem notikumiem un sajūtām. Ieraksts producēts "Coolcathillhouse" studijā.
 
Dziesmā "Snow violet" ar vārdiem un idejām piedalījusies un vēlāk to arī iedziedājusi Anita Intaite. Albūmā arī dzirdama "7SYNTHS" versija dziesmai "Automātiskie atbildētāji" no grupas "Dzelzs vilks" jaunākā ieraksta.
 
Albums "Space Synesthesia" pilnā garumā atrodams vietnē Bandcamp.
 
 
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!