Diennakts basketbola turnīrā Krastu mačs īpašos autordziesmu remiksus izpildīs Linda Leen

Raksta attēls - Diennakts basketbola turnīrā Krastu mačs īpašos autordziesmu remiksus izpildīs Linda Leen Foto: Instagram.com/krastumacs

14.08.2015 / Parmuziku.lv

Diennakts basketbola turnīra Krastu mačs mūzikas skatuve šogad ir jaunums un savā ziņā eksperiments. Koncertu sniegs arī Linda Leen, kura izpildīs pašmāju elektroniskās mūzikas scēnas pārstāvju remiksus savām oriģināldziesmām. Būs interesanti!

Krastu mačs notiek: Rīgā, Aspazijas bulvārī 3, 15. augustā.

 

Kā īpašs jaunums šogad diennakts basketbola Krastu mačā starp Daugavas labās un kreisās puses komandām ir ieviesta mūzikas skatuve, kas darbosies no plkst. 20.00 līdz vieniem naktī. Tas šim gadam ir jaunums, kā atzīst VEF Rīga padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups. Viņš arī atzina, ka, ja mūzikas skatuves projekts izdosies, to attīstīs arī turpmākajos gados.

Uz mača mūzikas skatuves uzstāsies arī pašmāju mūziķe Linda Leen, kura šogad ir iesaistījusies interesantā projektā, sadarbojoties ar pašmāju elektroniskās mūzikas scēnas pārstāvjiem NiklāvZ, Makree, DJ Rudd, NWorks un citiem.

Rezultātā taps interesantas versijas mūziķes iepriekš sarakstītajām dziesmām, kuras tad arī dzirdēsim Krastu mača koncertā. Tāpat arī dzirdēsim ukraiņu grupas Quest Pistols koncertu.

 

 

DJ Rudd portālam Parmuziku.lv atklāja, ka radījis remiksa versiju dziesmai Electric Kiss, savukārt NiklāvZ - dziesmai Chameleon.

 

NiklāvZ sadarbību ar Lindu Leen raksturoja kā vieglu, atzīstot, ka iepriekš neko līdzīgu vēl nebija darījis.

 

Autordziesmu remiksus jau rītvakar, plkst. 22.00 izpildīs Linda Leen īpašajā mash-up'ā. Tiekamies!

 

 

Uzzini vairāk par Krastu maču šeit!

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!