EDAVĀRDI izdod jaunu singlu “ŠOVASAR” un izziņo vasaras koncertus

Raksta attēls - EDAVĀRDI izdod jaunu singlu “ŠOVASAR” un izziņo vasaras koncertus

03.06.2022

Latviešu hiphopa izpildītājs Edavārdi laiž klajā pirmo vasaras singlu “Šovasar”, kas iezīmē koncertu un festivālu ziņā darbīgu vasaras sākumu.

“Pēdējie pāris gadi tika pavadīti bez pasākumiem un koncertiem, izolējoties un kontaktējoties ar ārpasauli caur video zvaniem. Šī vasara būs mūsu pirmā “normālā” vasara (cerams, ka arī laikapstākļu ziņā) un esmu pārliecināts, ka daudzi centīsies atgūt iepriekšējos gados iekavēto, kas vainagosies ar visnotaļ neaizmirstamiem trīs mēnešiem. Šķiet, ka esmu klusuma brīdī pirms vētras, kura nepažēlos tos, kuri nav izturīgi un apbalvos ar vienreizējiem piedzīvojumiem tos, kuri būs gana drosmīgi. “Šovasar” ir gan kā novēlējums, gan kā brīdinājums – būs jautri, bet jābūt arī uzmanīgiem, jo pastāv risks, ka daži telefoni un ne tikai rudeni nepiedzīvos.  Lai par skaistām atmiņām pārvēršas šī vasara, nevis mēs paši,” novēl Edavārdi.

Mākslinieks atklāj, ka “dziesma “Šovasar” radīta kopā ar producentu/DJ NiklāvZ (Niklāvs Sekačs), ar kuru ir izveidojusies cieša sadarbība. Pašlaik aktīvi top arī nākamais albums, un pēc šī brīža prognozēm tam jānonāk klausītāju ausīs jau rudenī”.

Tāpat Edavārdi komanda šogad dodas arī īpašā “Ekosistēmas” tūrē un jau tagad izziņo pirmos zināmos šīs vasaras koncertus:

• 14. jūnijs, Jelgava, 16. Starptautiskais smilšu skulptūru parks "Summer Signs 2022"
• 29. jūnijs, Rīga, K.K. fon Stricka villa
• 1. jūlijs, Hotel Zeit, festivāls STRAUME ‘22
• 16. jūlijs, Rīga, festivāls “Positivus”
• 22. jūlijs, Ozolnieki, MASTI kvartāls
• 30. jūlijs, Liepāja, festivāls “Summer sound”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!