Edavārdi piedāvā interneta skatītājiem ērti apmeklējamu koncertu

Raksta attēls -  Edavārdi piedāvā interneta skatītājiem ērti apmeklējamu koncertu Publicitātes foto.

28.12.2015 / Parmuziku.lv

Latviešu repa izpildītājs Edavārdi kopā ar grupu "De Temps" un reperi Abru piedāvāja īpašu koncertu "Tiešraide no galvaskausa", kas ir radīts, domājot par internetā esošajiem klausītājiem un skatītājiem. Koncerta formāts ļauj par apmeklētāju kļūt jebkuram klausītājam, neatkarīgi no tā, vai viņš atrodas savā guļamistabā, darbā vai ārpus Latvijas.

Koncertā "Tiešraide no  galvaskausa" mūziķi izpilda gan zināmas, gan pagaidām vēl nepubliskotas kompozīcijas. Par skaņas ierakstu parūpējās Andris Jeziks un Andris Balodis, audio apstrādi veica Dmitrijs Tarasovs, savukārt video filmēšanu un montāžu veica Toms Rings. 

Internets ir vienmēr bijis galvenais un praktiski vienīgais medijs, kurā es un citi man līdzīgi izpildītāji var izplatīt savus darbus un sasniegt klausītāju ausis. "Tiešraide no galvaskausa" ir sava veida nodeva un veltījums vispasaules tīklam, kā arī visiem tiem, kuri dažādu apstākļu dēļ nevar tikt uz koncertiem. Šoreiz pasākums ir pats atnācis pie viņiem.

stāsta Edavārdi.

Šogad Edavārdi ir izdevis mini-albumu "Galvaskauss”, iesildījis Gacho "Spēka tūres" koncertus Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Reperis kāpis uz skatuves Lielajā ģildē oratorijas "Rīgas laiki" ietvaros, piedalījies Radio pieci organizētajā reperu cīņā "Pieliec punktu" un brīvrunubatlā "GhettoGames” ietvaros, uzstājies neskaitāmos pasākumos, tai skaitā Arēnā Rīga "Studentu paradīzes” ietvaros. 

Grupa "DeTemps" gada sākumā izdevusi minialbumu "En Temps" un vasarā kopā ar plašu viesmākslinieku sastāvu, kuru vidū bija arī Edavārdi un Abra, uzstājusies festivālos "Pagalms", "Rock Up” un "Ezīšfests”.Abra šogad ir piedalījies "GhettoGames” brīvrunu battlā, izcīnījis uzvaru Ūsu brīvrunu kausā, kā arī uzstājies dažāda veida un izmēru pasākumos, piemēram,hip-hop vakarā “Melno Cepurīšu Balerijā” ar grupu Augša un 11. Novembra krastmalā Rīgas Svētku ietvaros.

Noskaties koncertu kaut vai tagad:

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!