Dziedātājs Niklāss jaunajā dziesmā aicina nebūt lētiem un naiviem

Raksta attēls - Dziedātājs Niklāss jaunajā dziesmā aicina nebūt lētiem un naiviem Publicitātes foto

18.10.2022

Šī gada marta beigās nāca klajā jaunā dziedātāja un dziesmu autora Niklāsa pirmā dziesma “Seši vēji”. Šodien nāk klajā jauna dziesma “Lēti un naivi”, kurai sadarbībā ar izdevniecību MicRec tapis arī video.

Niklāss: “Reizēm nonākam situācijās, kurās kāds tuvāks vai tālāks cilvēks, apzināti vai neapzināti tev dara pāri. Tad dažreiz sajūtamies lēti un naivi. Dziesma ir tapusi kā solījums sev un iedrošinājums citiem, atbrīvoties no šīs sajūtas. Mēs esam pašpietiekami, lieliski, pilnvērtīgi un neatkarīgi.”

Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir Niklāss (Niklāss Pugejs), bet ierakstu producējis Gints Stankevičs. Videoklipa autors ir Andris Fridrihsons. Video tapšanā piedalījušies: Valērija Balašova (operatora asistente), gaismas nodrošināja Rodrigo Broks, Enriko Broks un Andris Fridrihsons. Īpaši klipam tika būvētas dekorācijas, kuras nodrošināja Andris Fridrihsons, Enriko Broks, Rodrigo Broks un pats Niklāss. Krāsu korekcijas – Armands Svelpe.

Niklāss: “Videoklipā galvenais varonis atbrīvojas no vecā Niklāsa. Video ir tapis ar lielisku komandu un milzīgu atbalstu no apkārtējiem cilvēkiem. Šajā mūzikas video tik tiešām ir ielikta visa sirds un dvēsele. Mēs kopā ar filmēšanas komandu vairāku dienu garumā būvējām filmēšanas laukumu, meklējām rekvizītus un ģenerējām idejas. Milzīgs paldies visiem, kas iesaistījās, atbalstīja un palīdzēja kā varēja! Videoklipa aizkulisēm un būvēšanas procesam var sekot līdzi manos sociālo tīklu portālos. Mans īpašais paldies Vitai, Kristiānai, Enriko un Rodrigo Brokiem, Jānim Dzilnam, MicRec komandai, Guntaram Račam un Rinaldam Orlovskim.”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!