Debija! Niklāss publicē pirmo dziesmu un video “Seši vēji”

Raksta attēls - Debija! Niklāss publicē pirmo dziesmu un video “Seši vēji” Publicitātes foto

31.03.2022

Ar dziesmu “Seši vēji” sevi piesaka jauns latviešu popmūzikas izpildītājs – Niklāss, kurš ir arī pats savas dziesmas mūzikas un teksta autors, gan arī video režisors.

Jaunais skatuves mākslinieks ar  mūziku vēlas iedvesmot, aicina sapņot un tiekties uz saviem mērķiem. Dziesmu “Seši vēji” ierakstīja un miksēja pieredzējušais Factory Sounds Studio producents Gints Stankevičs.

Niklāss par dziesmu: “Reizēm neiespējamais ir iespējams. Ir iespējams izdzīvot skaistākās un tajā pašā laikā sāpīgākās emocijas dzīvē. Katra cilvēka enerģija, kas ienāk mūsu dzīvēs ir paliekoša un ar savu mācību. Ir jāiemācās pieņemt šis emocijas, tās apstrādāt un ar tām sadzīvot. Galvenā doma ir izbaudīt un ķert katru sajūtu ko šobrīd sajūtam, jo tā var būt pēdējā reize, kad kaut kas tāds notiek tieši ar mums. Vēlos raisīt mīlestību un atvērtību cilvēkos, sniedzot tikai pozitīvas emocijas.”

Dziesmas videoversijā vēstījumu dejā “izstāstīja” Daniela Čapkovska un aktrise Endija Dārja Čapkovska. Stāstu filmēja un montēja Samuels Lemantovičs, asistējot Agnetai Ragauskai. Fotofiksācijas veidoja Nikola Grīnberga un Markuss Tamanis. Gaismu mākslinieks – Dāvis Maskavičs. Par visiem video tapšanā iesaistītajiem, Niklāss piebilst: “Šī komanda spēja manu kosmisko lidojumu pārvērst realitātē!”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!