Dziedātāja Inese Bērziņa publicē videoklipu dziesmai “Nāāākts”

Raksta attēls - Dziedātāja Inese Bērziņa publicē videoklipu dziesmai “Nāāākts”

01.03.2022

Džeza dziedātāja Inese Bērziņa publicē videoklipu dziesmai “Nāāākts”. Videoklipā ir apvienota Imanta Ziedoņa dzeja ar frīdžezu, kapoeiru un laikmetīgo deju.

“Par dziesmas pamatu ir ņemts Imanta Ziedoņa dzejolis, jo dzejnieka radītais jau izsenis mani uzrunā tā – līdz saknēm. Dziesmas skanējums atklāja labu platformu dejai bez robežām, tādēļ filmēšanā piesaistījām arī laikmetīgās un kapoeiru dejas pārstāvjus. Kopumā stāsts ir par savu baiļu pārvarēšanu un nepadošanos,” tā par videoklipu stāsta dziedātāja.

Videoklipa režisors un producents ir KRUSTAPS un tas tika filmēts Rīgas augstākajā vietā – Dzegužkalnā. Piedalās dejotāji no laikmetīgās dejas un kapoeiru apvienībām – Rainers Ikvilds, Alise Putniņa, Nauris Goba, Edvards Kurmiņš un Madara Ante. Horeogrāfs – Aigars (Salamandra) Larionovs, kostīmu māksliniece – Malvīne Mennika, operators – Toms Šķēle, operatora asistents – Ansis Landorfs, gaismotājs – Edgars Ļaska. Palīdzīgās rokas – Ilze Kalniņa, Anete Atvare, Dainis Jurga (Filmu skola) un Mārtiņš Urķis, Oskars Freimanis, Ernests Aļļis, un arī Ineses Bērziņas vecāki Guna un Egons Bērziņi.

Dziesma ierakstīta “Broders audio” skaņu studijā un to ierakstījis Mārtiņš Krastiņš. Dziesmas tapšanā piedalījās vokāliste Inese Bērziņa, ģitārists Miķelis Vanags, pianiste Marika Šaripo, tubists Eduards Lipāns, pie bungām Artūrs Strautmanis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!