VIDEO: Dziedātāja Inese Bērziņa patiesību meklē dažādos “spoguļos”

Raksta attēls - VIDEO: Dziedātāja Inese Bērziņa patiesību meklē dažādos “spoguļos”

22.03.2018 / Parmuziku.lv

Džeza dziedātājas Ineses Bērziņas kvartets klausītājiem piedāvā noskatīties videoklipu dziesmai “Wonder”. Dziesma ieturēta Latīņamerikas džeza stilistikā un tās autore ir Inese Bērziņa.

Ineses Bērziņas kvartets klausītājiem plašāk sevi pieteica šī gada sākumā, videoklipos publiskojot oriģināldziesmu “Inese” un savu versiju par grupas “Vulfpeck” dziesmu “Black Pocket”. Videoklipu sēriju noslēdz “Wonder”.

“Dziesma "Wonder" tapa vienā iedvesmas mirklī - man piesēžoties pie klavierēm un spēlējot. Šī dziesma uzdod jautājumus, kā sevi ieraudzīt no malas un kur vispār ir patiesība?  Videoklipā šos jautājumus mēģinām atbildēt, skatoties dažādos spoguļos. Jo, lai kā mums dažreiz šķiet, ka zinām cilvēku, tas ir tikai mūsu priekšstats par viņu, nevis patiesība,” par dziesmas vēstījumu stāsta dziesmas autore.

Inesi Bērziņu klausītāji ir iepazinuši no grupām “The Coco'nuts” un “No Rain Today”. Dziedātāja izceļas ar plaša diapazona un silta tembra balsi. Kopā ar Inesi kvartetā darbojas arī Miķelis Dzenuška (klavieres), Eduards Lipāns (tuba) un Artūrs Strautmanis (bungas).

1. aprīlī mūziķi sniegs koncertu klubā Pashkevich Jazz Club (Palasta iela 10, Rīga), savukārt 5. maijā Ineses Bērziņas kvartets būs dzirdams džeza restorānā Trompete (Peldu iela 24, Rīga). Aktuālā informācija atrodama: https://www.facebook.com/ineseberzinaquartet/.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!