Džeza projekta AliseN’Wonders pirmais singls un video dziesmai „Pieradums”

Raksta attēls - Džeza projekta AliseN’Wonders pirmais singls un video dziesmai „Pieradums” Publicitātes foto

17.12.2015 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Alise Kante kopā ar saviem domu biedriem 9.decembrī Annas Dārzā iepazīstināja klausītājus ar džeza projekta Alise N’Wonders koncertu, kurā tika prezentēts arī pirmais singls un videoklips dziesmai „Pieradums”.

Dziesma  tika radīta laikā, kad rudeni nomaina ziema un tumšie pārdomu vakari kļūst arvien garāki, un šī noskaņa cilvēkos raisa pārdomas arī attiecībās ar mīļoto cilvēku.

Nekas vēl nav pārdzīvots, taču dažkārt, pēc ilgu gadu kopdzīves, kad šķiet tik daudz jau piedzīvots, starp diviem cilvēkiem iestājas rutīnas sajūta. Mēs meklējam un atrodam atbildes uz saviem jautājumiem, laikā, kad ilgojamies pēc jaunām sajūtām attiecībās, atzīstot, ka ir tik labi, ka mums līdzās ir kāds mīļš cilvēks ar kuru pat pēc ilgas kopdzīves vēl ir tik daudz ko piedzīvot, atklāt, dalīties un mīlēt. Viss tikai atkarīgs, cik tevī pašā liela un silta liesma sirdī dzirkst.

Mūzikas autors ir talantīgais džeza ģitārists Āris Ozols ar kuru dziedātāja sadarbojas vairāk nekā 3 gadus, ne tikai koncertējot, bet arī radot  jaunas dziesmas. Vārdu autore - Alise Kante.

Alise stāsta: „Dziesmu sacerējām  jau senāk un tā arī nolikām to maliņā, taču man nepatīk sajūta, kad darbs nav padarīts līdz galam, tāpēc ar saviem domubiedriem un lieliskiem mūziķiem - bundzinieku Jāni Jaunalksni, pianistu Ati Andersonu, kontrabasistu Staņislavu Judinu, kopā realizējām šo skaisto ieceri par latviešu oriģinālo džeza mūziku.”

Videoklips tapis sadarbībā ar  RIVERSIDE FILMS. „Šo kompāniju atradu pavisam nejauši, noskatoties  video, kur atainoti dabas skati, un sapratu, ka vēlos tikpat vienkāršu, dabisku un ēterisku vizualizāciju, lai varētu nodot skatītājam nevis notikuma informāciju, bet sajūtu. Īpaša pateicība radošajiem jauniešiem Jānim Kukulim un Andai Upmanei par sapratni un idejas realizēšanu tā, kā to biju iztēlojusies,” tā Alise Kante.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!