Kontrabasists Toms Lipskis izdod debijas albumu "Holographic Projections"

Raksta attēls - Kontrabasists Toms Lipskis izdod debijas albumu "Holographic Projections"

26.12.2016 / Aiga Leitholde

Kontrabasists Toms Lipskis 23. decembrī publiskojis savu debijas albumu "Holographic Projections", ko ierakstījis džeza kvinteta sastāvā.

"Mūzika ir cilvēka personības atspoguļojums. Tas ir kā garīgs ceļojums starp dažādām dimensijām.
Hologramma šajā gadījumā ir domāta kā trīsdimensionāls attēls, kurš ir uzburts ar cilvēka domu palīdzību, un albumā ietvertie skaņdarbi ir šīs hologrāfiskās projekcijas, kurās tiek atspoguļots autora pasaules redzējums," albuma ideju skaidro Toms Lipskis.

Toma Lipska kvintetā spēlē saksofonists Dāvis Jurka, tompetists Oskars Ozoliņš, pianists Dāvis Bindemanis un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds. Ierakstā piedalījušies arī vijolnieki Aleksejs Bahirs un Ivars Brīnums, čellists Jānis Pauls un altu iespēlējusi Zane Dziesma.

Albums ierakstīts Sound Division studijā, miskēšanu un māsterēšanu veicis Ivars Ozols.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!