Kontrabasists Toms Lipskis aicina uz albuma prezentācijas koncertu

Raksta attēls - Kontrabasists Toms Lipskis aicina uz albuma prezentācijas koncertu Publicitātes foto

20.03.2017 / Parmuziku.lv

27. martā, plkst 20.00, Zirgu ielas koncertzālē notiks kontrabasista Toma Lipska debijas albuma "Holographic Projections" prezentācijas koncerts.

"Mūzika ir cilvēka personības atspoguļojums. Tas ir kā garīgs ceļojums starp dažādām dimensijām.
Hologramma šajā gadījumā ir domāta kā trīsdimensionāls attēls, kurš ir uzburts ar cilvēka domu palīdzību, un albumā ietvertie skaņdarbi ir šīs hologrāfiskās projekcijas, kurās tiek atspoguļots autora pasaules redzējums," albuma "Holographic Projections" ideju skaidro Toms Lipskis.

Koncertā piedalīsies Toma Lipska kvintets, ar kuru kopā mūziķis ierakstījis albumu: Dāvis Jurka – saksofons, Oskars Ozoliņš – trompete, Dāvis Bindemanis – klavieres, Toms Lipskis – kontrabass, Rūdolfs Dankfelds – bungas, kā arī stīgu kvartets, kurā muzicē Aleksejs Bahirs, Ivars Brīnums – vijole, Pēteris Trasuns – alts un čellu spēlēs Jānis Pauls.  

Koncertā skanēs Toma Lipska oriģinālmūzika, kurā dzirdamas ietekmes no akadēmiskās mūzikas, tradicionālā džeza, contemporary, kā arī free jazz žanriem. Tiks atskaņotas albumā ietvertās kompozīcijas, kā arī citi līdz šim nedzirdēti skaņdarbi, kas ir aranžēti tieši šim džeza kvinteta sastāvam kopā ar  iepriekš minēto stīgu kvartetu.

Biļetes iegādājamas vietnē www.ticketshop.lv , kā arī koncerta norises vietā koncerta dienā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!