Duets Elpo turpina iepazīstināt klausītājus ar savu skanējumu

Raksta attēls - Duets Elpo turpina iepazīstināt klausītājus ar savu skanējumu Publicitātes foto

02.03.2023

Elektroniskās mūzikas duets “Elpo” (Amanda Bašmakova un Mārtiņš Makreckis) izdod jaunu dziesmu “Atmiņas” un turpina klausītājus iepazīstināt ar dueta skanējumu.

“Laikā, kad strādājām pie mūsu pirmās dziesmas “Ar tevi būt”,  Amandai nosūtīju “Atmiņu” instrumentālo versiju,” par dziesmu stāsta Elpo dalībnieks Mārtiņš. “Izdzirdot pirmo dziesmas demo, tajā uzreiz iemīlējos. Tieši šajā brīdi sapratu, ka mums ir ļoti līdzīgas gaumes un no diviem patstāvīgiem mūziķiem mums jākļūst par duetu - tā arī radās Elpo.”

““Atmiņas” pavisam vienkārši ir par pagātni un samierināšanos ar to. Pēc lieliem pārdzīvojumiem ar katru dienu paliek labāk un vieglāk,” par ierakstu stāsta teksta autore Amanda.

Dueta Elpo šī gada plānos ir aizvadīt pirmo publisko koncertu un 2023. gada izskaņā izdod debijas EP, kurā tiks iekļauts dueta pirmais singls “Ar tevi būt” un svaigākais veikums “Atmiņas”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!