“Double Faced Eels” remiksējusi hip-hopa apvienības “Kontraflovs” skaņdarbu

Raksta attēls - “Double Faced Eels” remiksējusi hip-hopa apvienības “Kontraflovs” skaņdarbu DFE. Publicitātes foto

08.06.2018 / Parmuziku.lv

Ar interesantas sadarbības rezultātu šodien klajā nāk grupa “Doubls Faced Eels” un hiphopa apvienība “Kontraflovs”, abas grupas radījušas kopīgu skaņdarbu “Neticīgie”.

Orģināli tā ir grupas “Kontraflovs” deijas albuma SSB dziesma, bet tagad tā piedzīvojusu dubultas pārvērtības. 

Dziesma video versijā pieejama pilnā garumā, video klipu un dziesmas miksu klipam veidojuši “Kontraflovs” dalībnieks Dāvis Strauss, bet radio un digitālajās platformās būs pieejams dziesmas radio edit, kura producents ir Marka (DFE).

“Mums jau bija dziesma “Neticīgie” pop - house - rap skanējumā, bet mēs tai gribējām piešķirt jaunu skanējumu.

DFE ir super meistarīgi mūziķi, viņi ne tikai prata piešķirt dziesmai vajadzīgo skanējumu, bet svarīgāk par visu - viņi noticēja idejai un iesaistījās projektā ar enerģiju, deva pretī savas idejas un strādā līdzīgā manierē kā KIIIF, mums vienkāršī saskanēja, tāpēc šis izdevās,

tā saka grupas “Kontraflovs” dalībnieks Artūrs Rikmanis.

Interesanti, ka sākotnēji dziesmā bija plānota Markas (Mārtiņš Gailītis, DFE ģitārists) ģitāras solo partija, bet tā pārauga Reiņa (Reinis Straume, DFE solists) rap pantā, kas speciāli radīts šai dziesmai. Reini repot pierunājusi viņa sieva. “Mums vienmēr patikušas motivējošas dziesmas, no kurām klausītājs var paņemt kaut ko sev. Kad Kontraflovs puiši mums piedāvāja šo sadarbību, saskatījām šo potenciālu dziesmā “Neticīgie” un zinājām, ka varam papildināt dziesmas domu. Tiešām uzskatām, ka pasaule pieder tiem, kas dara – galvenais ir nepadoties,” saka DFE solists Reinis Straume.

Dziesmas jaunajā versijā piedalās:

Marka – producēšana, ģitāras, miksēšana, māsterēšana;
Reinis Straume – vokāls, papildu teksts, dažādi instrumenti;
Viktors Maslovs – basģitāra;
Ronalds Briežkalns – bungas;
kā arī Kontraflovs dalībnieki Artūrs Rikmanis un Dāvis Strauss.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!