Double Faced Eels laiž klajā dziesmu rakstīšanas nometnē RIGaLIVE #4 tapušo singlu

Raksta attēls - Double Faced Eels laiž klajā dziesmu rakstīšanas nometnē RIGaLIVE #4 tapušo singlu Publicitātes foto

20.06.2019 / Parmuziku.lv

“Double Faced Eels” publicē dziesmu “Viņa nedejo”, kas kopā ar Didzi Bardo un Mikusu Frišfeldu tapa dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE #4”.

“Nometnē uzsākot darbu pie šīs dziesmas, raiti vienojāmies par dziesmas galveno varoni — “Viņu, kas nedejo”, “Viņu, kas ir noslēpums”,” stāsta viens no dziesmas mūzikas un teksta autoriem, Reinis Straume. “Kopā ar Mikusu un Didzi uzbūrām šo mazliet komisko naktsdzīves ainu, kas nometnē izpelnījās komplimentus ne tikai no citiem dalībniekiem, bet arī no žūrijas. Tas bija skaidrs signāls, ka tur kaut kas ir un dziesma ir jāpabeidz. Ar “Double Faced Eels” producenta Marka (Mārtiņš Gailītis) gādīgo roku tagad esam pabeiguši šo dziesmu un nododam to plašākai publikai.”

“Dziesmas galveno varoni, “Viņu, kas nedejo”, mēs uztveram divējādi — no vienas puses, jā, tas ir mazliet komisks tēls, kuru nav iespējams iekustināt un kas apkārtējiem neizprotamu iemeslu dēļ nedara to, kas ir pieņemts. Bet no otras puses — ar vārdiem “Nu, un? Kas Tev par daļu?” mēs parādām, ka tas, ka apkārtējiem liekas, ka Tev jādara kaut kas tikai tāpēc, ka tas ir “normāli”, nenozīmē, ka tā ir. Tas ir arī drosmīgs tēls.”

“Viņa nedejo” dzīvajā izpildījumā varēs dzirdēt grupas 2019. gada vasaras koncertos:

  • TV3 Jāņu ieskandināšanas koncertā “Gada īsākā nakts” 22. jūnijā,
  • festivālā “Ogle” 13. jūlijā,
  • festivālā “Tinte” 13. jūlijā,
  • festivālā “Summer Sound” 3. augustā. 

“Double Faced Eels” februārī piedalījās konkursā “Supernova 2019”, kurā ierindojās fināla 4. vietā. Grupa pērn izdeva savu atgriešanās albumu “Atspulgs”, kura singli ierindojās starp 15 gada vērtīgākajām dziesmām Latvijas Radio Muzikālajā Bankā un tika iekļautas Radio SWH 2018. gada topā.

“Viņa nedejo” autori: (Mūzika/Teksts): Reinis Straume, Mikuss Frišfelds, Didzis Bardo, Mārtiņš Gailītis (Marka)

Producenti: Mārtiņš Gailītis (Marka), Didzis Bardo, "Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports"

Mikss, māsters: Mārtiņš Gailītis (Marka), DFE Recording Studio

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!