Dons pārsteidz ar jaunu dziesmu un izziņo lielkoncertu

Raksta attēls - Dons pārsteidz ar jaunu dziesmu un izziņo lielkoncertu Ekrānšāviņš

12.09.2017 / Parmuziku.lv

"Pa ceļam" ir priekšvēstnesis gaidāmajam albumam.

Vēlā vakarā pašmāju mūziķis publicēja jauno dziesmu "Pa ceļam" no gaidāmā albuma, kā arī izziņoja lielkoncertu 14. februārī Arēnā Rīga. 

Dziesmas teksta tapšanā piedalījies mūziķis pats, kā arī Arnis Račinskis un Ingus Bērziņš, producents ir DJ Rudd (Rūdolfs Budze), bet video režisors - grupas "Prāta Vētra" bundzinieks Kaspars Roga.

Biļetes uz Dona koncertu 14. februārī "Arēnā Rīga" nopērkamas ekase.lv un t/c "Spice" informācijas centrā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!